top of page
  • Obrázek autoraNa jedné vlně

"Truhlíci" a jiné

Když před nedávnem dorazily první truhlíky s podzimní výzdobou, vypadalo to, že laťka je pro další místní tvůrce nastavená vysoko. Ale Linda Šilingerová a Dana Měchurová s dětmi se rozhodně nedaly zahanbit. Posuďte sami.


Součástí truhlíku od Šilingerových jsou záložky do knížek. Tak než vám přijede vlak, vyberte si v místní knihovničce něco ke čtení, k tomu záložku, a cesta vám hned lépe uteče.


Když už jsme tak zevlovali kolem, sundali jsme ještě závěsné květináče s muškáty, které sice vypadají pořád parádně, ale v začínajících mrazech by už venku dlouho nevydržely. Na jaře budou zpátky.

A na ty počmárané označovače jízdenek se taky už nedalo koukat, tak jsme jim taky trochu pomohli, ať nedělají ostudu. Ps. Je to trochu nezvyk, vidět je zas takhle...takhle normálně:)

Credits: Standa Kostiha, Markéta Šindelářová, Linda Šilingerová s dcerou, Dana Měchurová s dcerou, Bacíkovi, rodina Mlíkovských, Marek Kotásek, Martin Lánský, Míša Valešová.

#najednevlne #truhliky #vyzdoba #zastavka #vsenory #trat171 #vlaky #zeleznice #koleje #winteriscomingPříspěvek: Blog2_Post
bottom of page