top of page
  • Obrázek autoraNa jedné vlně

Stromy k adopci

Na náměstí v Řevnicích, také v parku, u hasičárny a u nádraží je několik líp vhodných "k adopci". Jsou loni zasazené, již větší, zkrátka "v pubertě". Jejich pěstouni na ně bohužel nemají moc čas. A to není dobře. Dočasně o ně pečuje pár lidí ze sousedství, ale je to dlouhodobější úkol, potřebovali by další pomocné ruce.


Kvalifikační předpoklady: 1/ Vhodní zájemci o adopci musí mít rádi stromy, to je nezbytná podmínka. 2/ Ideální kandidáti často navštěvují uvedené lokality, pracují tam, chodí tam nakupovat, zkrátka mají pravidelně cestu kolem. 3/ Nemělo by jim vadit vzít sebou láhev s vodou, nebo se chvilku zdržet a nabrat trochu vody třeba z nedaleké kašny.


Nabízené benefity: 1/ Ty stromy jednou vyrostou do krásy. Desítky let se budete moci kochat. 2/ Ty stromy budou úžasně vonět. 3/ Dají domov mravencům, včelám, ptákům. 4/ Poskytnou stín kolemjdoucím. 5/ Zůstane vám dobrý pocit. 6/ Jednou budete vyprávět dětem a vnoučatům, jak jste chodili zalévat. Přihlášky ani jiné dokumenty není třeba nikam zasílat. Stačí se rozhodnout.

#najednevlnePříspěvek: Blog2_Post
bottom of page