top of page
  • Obrázek autoraNa jedné vlně

Přátelé lesa znovu v akci

Zatímco jsme včera bojovali s černou skládkou, menší skupinka přátel lesa pod vedením Jardy Bíma se ještě jednou vypravila k pramenům Mokropeského potoka, a zasadila další tři stovky stromů. Každý jeden se počítá.


S kolegy z lesní správy diskutujeme ještě o možnosti výsadby příští víkend, dokud je počasí pro sázení jakžtakž příznivé. Pravděpodobně opět půjde o lokalitu v kopcích nad Chaloupkami. Pokud ještě nemáte program na příští víkend, sledujte tuto stránku, nebo na sebe nechte kontakt, informace o chystaném sázení upřesníme.


Ps. Nejvytíženější členové spolku Na jedné vlně se tentokrát akce v lese nezúčastní. Tímto děkují svým partnerům a partnerkám za podporu a za to, že nebrblali příliš, když jsme poslední tři víkendy brigádničili na zahradě školky, v lese a naposledy v parku Teyrovských, místo abychom se věnovali rodině nebo práci okolo vlastních domů.


#najednevlne #sazimestromy #les #kurovec #buky #mokropsy #vsenory #dolniberounka #podekovani #brigadadoma #vsechnobude


UPDATE

Tak potvrzeno. Sraz zájemců o sázení stromů bude stejně jako minule v lese nad místní částí Chaloupky, v Horních Mokropsech (to jsou ty na pravém břehu řeky, občas jsou kolem toho zmatky:) Začíná se opět v devět hodin. #najednevlne
Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page