© 2018 Na jedné vlně z.s.

Na jedné vlně

Spolek občanů z dolní Berounky

 

O nás

Není nám jedno, jak se na dolní Berounce žije a jak to tu vypadá. To je hlavní myšlenka, která nás spojila dohromady.


Jsou mezi námi místní rodáci i „náplavy“, mladí i staří, muži i ženy, vizionáři i „konzervy“. Přestože se v mnohém lišíme, milujeme tenhle kraj. Chceme, aby se rozvíjel, bohatl a rostl do krásy. To vše s respektem k místní přírodě a k všemu krásnému, co nám tu zůstalo po předcích. Chceme žít v bezpečí, v prostředí, kde panují skvělé sousedské a mezilidské vztahy. A jsme ochotni pro to něco aktivně udělat.


Náš spolek vznikl ve Všenorech. Je však otevřený i dalším lidem od Berouna po soutok s Vltavou, kteří vyznávají podobné hodnoty a jsou s námi na jedné vlně.

 

Co děláme

Agenda spolku Na jedné vlně je od počátku rozmanitá a jistě se bude rozšiřovat o další nápady od nově přicházejících členů.

Pokud vás některý z našich projektů zaujal, ozvěte se a přidejte se k nám. Máte-li vlastní zajímavý nápad, který chcete rozvinout, ozvěte se taky, pomůžeme vám, aby nezůstal jen "v šuplíku".

 

Rekonstrukce železniční trati

Záchrana a oživení secesních zastávek

Sledujeme dění okolo plánované rekonstrukce železniční trati Praha-Beroun. Bojujeme za zachování a oživení původních nádražních budov. Usilujeme o to, aby tato trať do budoucna sloužila primárně pro příměstskou osobní dopravu.

Kdo nás platí

Tak platí nás George Soros samozřejmě:)


Ne, pardon, to byl jen vtip.


Fungujeme díky drobným členským příspěvkům. A také díky ochotě členů dělat ve svém volném čase něco užitečného, nespokojit se jen s nadáváním na poměry na sociálních sítích.

octopus.jpg
 
 
  • Na jedné vlně

Nový rok, nové výzvy. Hledáme 20 statečných !!!

Chceme, aby si občané Všenor mohli v příštích komunálních volbách vybírat minimálně ze tří kvalitních kandidátek složených z lidí, kteří jsou již veřejně známí, respektovaní a kteří představí konkrétní realizovatelný program. Sci-fi, nebo reálná možnost? To záleží také na vás.#20statecnych

V posledních komunálních volbách kandidovalo ve Všenorech 10 lidí na 9 míst, dva už odstoupili.

8 z 9 zvolených zastupitelů nikdy dřív nepracovalo v místní samosprávě.

Z předchozích zastupitelů nezůstal ani jediný, chybí jakákoliv kontinuita.

Současné a předchozí vedení obce spolu komunikuje zejména prostřednictvím auditorů, právníků a trestních oznámení.Volit přišli jen 2 z 5 oprávněných voličů.

Zastupitelstvo je rozhádané, kdykoliv mohou být předčasné volby.

A co se stane pak?

Opět se do nich nikdo nepřihlásí, nebo půjde o lidi zcela nezkušené, neschopné komunikovat s občany, a celá obec tím bude trpět.

S TÍM SE ODMÍTÁME SMÍŘIT.Kontakty

Na jedné vlně, z.s.

Na Kobylce 580, 252 31 Všenory