top of page
  • Obrázek autoraNa jedné vlně

Benefice u Kubálků

Benefiční odpoledne na všenorské základní škole má už devítiletou tradici. Je to dobrá párty, a taky příležitost vidět se s přáteli a sousedy. Příležitost přispět na dobrou věc.

V minulých letech se z vybraných peněz pořídilo třeba pódium na školní slavnosti, nové reproduktory, školní dresy, hudební nástroje a spousta dalších věcí. Pokud tedy můžete nějaké finance postrádat, tady budou zaručeně v dobrých rukou (ačkoliv o tradiční setkání letos přijdeme). Přispět může kdokoliv, nejen rodiče místních dětí. https://www.darujme.cz/projekt/1203753…


Letos půjdou vybrané peníze hlavně na IT vybavení. Z pochopitelných důvodů. Škola byla nucená během několika týdnů přejít na online výuku, a troufáme si říct, že to zvládna přímo fantasticky. Není vůbec samozřejmé, že někdo v tam krátkém čase zřídí e-maily všem žákům, nakoupí licence k potřebnému softwaru, uspořádá školení pro rodiče, potřebným rodinám zapůjčí počítače, sestaví úplně nový online rozvrh, kompletně překope podklady k výuce v jednotlivých hodinách a udrží to všechno v chodu.

Nic z výše uvedeného není samozřejmé. Paní ředitelce Bartoníčkové, paní zástupkyni Heckelové i všem ostatním zaměstnancům školy tudíž patří velký dík. Klobouk dolů. Zastupitelé obce by (z pozice zřizovatele školy) mohli popřemýšlet o nějaké odměně. Ps. Nebojte se pochválit v komentářích i vaší školu, pokud taky "bojuje se ctí". A nebojte se pochválit i sami sebe, pokud jste doma a pomáháte dětem zdolávat nástrahy českého jazyka či matematiky.

#najednevlne #vsenory #onlinevyuka #skola #homeschooling #byt #bydlet #obyvatel #byt #pribytek #nabytek #dobytekPříspěvek: Blog2_Post
bottom of page